2 Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024 r.

Bożej Opatrzności dziękujemy, że już niebawem, bo 15 czerwca bieżącego roku będziemy świadkami kolejnej beatyfikacji, w czasie której na ołtarze zostanie wyniesiony Sługa Boży, ks. Michał Rapacz, proboszcz płocki zamordowany przez komunistów w 1946 roku.

Wszystkich bardzo gorąco zachęcam do wielkopostnych nabożeństw: DROGA KRZYŻOWA odprawiana jest w każdy piątek, o godz. 16.30, natomiast GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 15.00. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczana jest na kwiaty do Bożego Grobu.

Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień:

  • Dziś – II Niedziela Wielkiego Postu.
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 14.30. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 15.30.Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Msza Święta o godz. 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie wszystkich kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę – pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W przyszłą niedzielę – III Niedziela Wielkiego Postu. To również pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 8.00 zmianka tajemnic różańca.

Msza Święta w tym tygodniu codziennie o godz. 17.00.

W środę po Mszy Świętej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Bóg zapłać wszystkim Rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały i dekorowały kościół. Do sprzątania kościoła w najbliższym tygodniu zapraszam kolejną „piątkę” z Niesułowic.

Na koniec pragnę wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zeszłoniedzielną składkę inwestycyjną. Zebraliśmy 8612 zł. Bóg zapłać każdemu za dobre i otwarte serce. Msza Święta za wszystkich ofiarodawców będzie odprawiona w tym miesiącu 27 lutego, a więc w najbliższy wtorek.

Scroll to Top